AKTUALITY

Vyjádření k uzavření školy

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že nejsme běžná základní ani střední škola, dochází u nás k velkému prolínání ročníků, což vygradovalo v posledních týdnech zkouškami na představení Broučci a Louskáček. Vzhledem k situaci jsme přistoupili na řešení krajského úřadu a hygieny. Rozhodně pro nás není lehké a příjemné učit on-line.

Přečíst celé »

rozvrh v době karantény

pro jednotlivé třídy naleznete na třídních stránkách ve Škole online byste měli mít od jednotlivých pedagogů kódy pro online výuku (vložíte do prohlížeče internetu – nejlépe Google Chrome – a počkáte až vás pedagog vpustí do hodiny), která bude probíhat podle přiložených rozvrhů

Přečíst celé »

Uzavření TK Brno – rozhodnutí Krajské hygienické stanice

S účinností ode dne ústního vyhlášení tohoto rozhodnutí, tj. ode dne 18. 10. 2021. podrobuji právnickou osobu – Taneční konzervatoř Brno, příspěvková organizace, sídlem Nejedlého 375, Brno 638 00, IČ: 00565766 (dále také „účastník řízení“), protiepidemickému opatření v ohnisku nákazy infekčním onemocněním COVID-19 podle ustanovení § 66 odst. 1 písm.

Přečíst celé »

ZRUŠENÍ AKCE – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace se plánovaný Den otevřených dveří dne 22. 10. 2021 neuskuteční. Nákaza by vážně ochromila přípravy žáků na představení. Práci žáků můžete zhlédnout a srdečně Vás zveme do divadla Barka na představení Broučci dne 15. 11., 18. 11., 19. 11. a 25. 11. vždy v 10:30h.

Přečíst celé »